Vorbasse Grundejerforenings bestyrelse

Formand: Brian Madsen - brian@vorbasse-marked.dk
Næstformand: Karsten Knudsen - karsten@vorbasse-marked.dk
Kasserer: Sten Jacobsen - sten@vorbasse-marked.dk 

Øvrige bestyrelsesmedlemmer:
Sally Askjær - sally@vorbasse-marked.dk
Hans Peter Kristensen – hp@vorbasse-marked.dk
Ove Trøst Andersen – ove@vorbasse-marked.dk
Lars Okholm - lars@vorbasse-marked.dk

Organisationsplan for grundejerforeningens arbejde med Vorbasse Marked

Karsten Knudsen er valgt af bestyrelsen til formandsposten i Vorbasse Fonden. Suppleant er Sally Askjær.